OCT 29

Poznaj swój kraj: Wrocław
Opublikowany przez: Blooms | Tagi: wycieczki, wyprawy, wakacje, noclegi | Data: 2015-09-24

Planujesz weekendową wycieczkę i zastanawiasz się dokąd pojechać? Może polecisz za granicę, a może tym razem zwiedzisz w końcu jakieś piękne polskie miasto?

Nasz kraj ma wiele do zaoferowania, nie tylko pod kątem zwiedzania, ale także pod kątem różnorodnych rozrywek. Wyszukaj więc nocleg w centrum Wrocławia i poznaj to miasto. Jeśli wyprawa jest spontaniczna lub po prostu nie miałeś wcześniej czasu, aby zadbać o zamówienie noclegu, nie musisz się tym martwić. Na pewno bez problemu znajdziesz dobry hostel Wrocław z wygodnym łóżkiem i, co ważne, za który nie zapłacisz zbyt wiele. Kiedy więc już się rozpakujesz i odświeżysz po podróży, koniecznie ruszaj zwiedzać miasto. Obfituje ono w wiele wysokiej klasy zabytków - katedr, kościołów, które rozsiane są po całym Ostrowie Tumskim.

Obowiązkowym punktem jest oczywiście gotycki Stary Ratusz, jak i cały rynek z pięknymi, kolorowymi i odnowionymi kamienicami. Warto także odwiedzić muzeum, gdzie zawsze trafisz na interesująca wystawę.

Kiedy więc nie musisz się martwić w trakcie swojego pobytu o noclegi Wrocław, wykorzystaj swój pobyt w mieście jak najlepiej. Wybierz się na długi, spokojny nocny spacer po mieście, które odkryje przed Tobą magiczne, urokliwe oraz pięknie oświetlone uliczki.

Dobrą alternatywą jest także wypożyczenie roweru - w ten sposób uda Ci się zwiedzić większą część miasta niż normalnie spacerując. Będziesz miał też wtedy szansę poznać zielone tereny nad rzeką. Po zwiedzaniu warto również zakosztować nocnego życia i zaszaleć do białego rana przy najgorętszych rytmach w modnym klubie. Nie zastanawiaj się długo, spakuj swoją torbę, zabierz najpotrzebniejsze rzeczy i wyruszaj na podbój tego wartego zwiedzenia miasta. Ofertę noclegu znajdziesz tutaj

Fotografie:

wycieczki

wyprawy

wakacje

noclegi

Moon Hostel Kraków

ul. Starowiślna 72,
31-035 Kraków,
tel. 12 429 43 25,
krakow@moonhostel.pl

http://moonhostel.pl/pl/krakow/
Moon Hostel Warszawa

ul. Foksal 16
00-372 Warszawa
tel.: 22 468 00 66
tel. kom.: 505-505-590
e-mail:warszawa@moonhostel.pl

http://moonhostel.pl/pl/warszawa/
Moon Hostel Wrocław

ul. Krupnicza 6-8,
50-075 Wrocław,
tel. 71 343 00 22,
wroclaw@moonhostel.pl

http://moonhostel.pl/pl/wroclaw-2/

Twój komentarz