OCT 29

Wyjazdy

W okresie letnim najwięcej ludzi decyduje się na wyjazdy na wakacje.

Nic w tym dziwnego, z racji tego, że dzieci i młodzież szkolna mają dwumiesięczną przerwę od nauki, a pogoda staje się z dnia na dzień coraz lepsza. Jeśli chodzi o zagraniczne miejsca wypoczynku są to najczęściej kraje śródziemnomorskie - Chorwacja, Włochy, Czarnogóra, Grecja, ale także i Hiszpania lub Francja. Na tego typu wakacje decydują się zarówno pary, jak i całe rodziny z dziećmi. 
Jeśli chodzi o środek transportu jest to najczęściej auto ze względu na to, że można zabrać ze sobą dużo bagażu, na przykład w przeciwieństwie do podróżowania samolotem. Duża liczba hoteli i moteli zapewnia ogromny wybór jeśli chodzi o warunki mieszkalne, liczbę pokoi, wyposażenie a także odległość do plaży. A to wszystko w przystępnych cenach tak, aby każdy mógł sobie pozwolić na kilka dni odpoczynku i relaksu. Jeśli chodzi o sezon zimowy sprawą mają się zupełnie inaczej. Wtedy duży odsetek ludzi decyduje się na uprawianie sportów zimowych, niekoniecznie w Polsce, ale za granicą ze względu na lepsze warunki pogodowe, ale i lepszy stan stoków narciarskich. Bez wątpienia przynajmniej raz w życiu każdy miłośnik sportów zimowych zadał sobie pytanie gdzie wyjechać na narty do Austrii. 
To państwo to zdecydowany faworyt, jeśli chodzi o narciarstwo lub snowboarding. Wpisując w wyszukiwarkę frazy typu narty Austria otrzymujemy tysiące propozycji z noclegami typu noclegi w Austrii w Zillertal, Flachau czy Wagrain. Prawie każda miejscowość turystyczna posiada kilka hoteli, w których można się zatrzymać na kilka lub kilkanaście dni, aby nacieszyć się zimową aurą.
Źródło: http://www.narty-austria.pl

Fotografie:

noclegi w Austrii w Zillertal

gdzie wyjechać na narty do Austrii

narty Austria

Twój komentarz