OCT 29

Z wizytą w Państwie Żydowskim
Opublikowany przez: Janusz Pająk | Tagi: turystyka, podróże, wycieczki, azja | Data: 2015-07-24

Izrael jest popularnym celem pielgrzymek i wypraw ludzi z całego świata jako miejsce, gdzie krzyżują się kultury Wschodu i Zachodu, a także gdzie znajdują się święte dla wyznawców katolicyzmu, prawosławia, islamu oraz judaizmu miejsca.

Podróż do Izraela oferowana przez Biuro Podróży Ex Oriente Lux pozwoli Państwu na zwiedzenie najważniejszych zabytków tego państwa, takich jak region Galilei, świątynie Jerozolimy czy Betlejem. Poznacie państwo również właściwości lecznicze błota z Morza Martwego podczas kąpieli czy wizyty w sklepach, gdzie można kupić różne kosmetyki, lekarstwa i inne specyfiki pochodzące z Morza Martwego.

Zobaczycie również Państwo znane Jezioro Galilejskie przez które przepływa znana z Biblii rzeka Jordan. Kolejną z atrakcji, którą oferuje nasza podróż do Izraela jest wizyta w Bazylice Narodzenia Pańskiego, znana jako jeden z najdłużej nieprzerwanie funkcjonujących na świecie kościołów, który znajduje się w miejscu gdzie miał narodzić się Jezus Chrystus. Podczas wycieczki do Izraela obok Jeziora Galilejskiego zobaczą Państwo również Ścianę Płaczu, miejsce szczególnie święte dla wyznawców judaizmu. Innym z miejsc wartych odwiedzenia jest Góra Tabor, Góra Oliwna we wschodniej Jerozolimie, a także Cerkiew Archanioła Gabriela w Nazarecie, która daje świadectwo wspomnianej wyżej wieloreligijności miejsca.

Oferowana przez nas podróż do Izraela pozwoli Państwu na niesamowite przeżycia, dla wierzących wyjątkowe ze względu na możliwość zobaczenia miejsc świętych znanych z Biblii Nowego i Starego Testamentu, a dla osób niewierzących - świadectwa kultury średniowiecza, a także miejsca i muzea znajdujące się na Światowej Liście Dziedzictwa UNESCO. Oferujemy profesjonalną opiekę i wyjazd z przewodnikami świetnie przygotowanymi merytorycznie do odbycia podróży do miejsca z tak bogatą i niesamowitą historią.

Fotografie:

turystyka

podróże

wycieczki

azja

Twój komentarz